W Naszej Dystrybucji

ENLIGHT S.C. oferuje produkty wybranych przez nas firm, zajmujemy się ich sprzedażą detaliczną

i hurtową, a ich produkty stanowią naszą Ofertę Sprzedaży.

Oferujemy naszym Klientom w kraju najnowocześniejszy sprzęt oświetleniowy LED,

posiadający już ustaloną i doskonałą reputację, bo wyniesioną z praktycznego używania go przez profesjonalistów na świecie.

Akcesoria firmy DOP Choice do Tub Astera Led

 

 

 

Doskonałe przyjęcie przez rynek produkcji filmowych i Tv Tub Ledowych ASTERA -LED  serii AX1, TITAN, HELIOS i najnowszych HYPERION spowodowało, że ASTERA-LED  poszerzyła linie sprzedawanych produktów o akcesoria renomowanej firmy DOP Choice.

Teraz Twoje Astera Tubes mogą być umieszczane w specjalnie dla nich skonstruowanych Snap Box 4x4' i Snapbag 4x2' z  kratownicami Snapgrid 30°,40° i 50° i z Front Diffusion HALF Grid, QUARTER Grid cloth lub MAGIC cloth - wszystkie są dedykowane przy używaniu Snap Box 4x4' i Snapbag 4x2'.

Dla używania pojedynczych tub Astera AX1, Titan, Helios, i ostanio dla tuby Hyperion DoP Choice skonstruowała Snap Grid, który może być błyskawicznie zakładany na każdą z wymienionych tub Astera.

Konfigurując swoje zamówienie,  teraz możesz uwzględnić  "doposażenie" swoich AX1, Titan, Helios i Hyperion o dedykowane dla nich akcesoria wyprodukowane przez DOP Choice.

 

GAFFERS CONTROL Spots Unlimited i SKYNODE Cinelex

Przyszłość bezprzewodowego sterowania swieceniem lamp przez  DMX

Gaffers Control firmy Spots Unlimited

to bezprzewodowa konsola DMX w obudowie StormCase ™ z 7-calowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Gaffers Control posiada zintegrowany nadajnik CRMX LumenRadio ™, akumulator litowo-jonowy o mocy 70 W / h, który może wytrzymać do 10 godzin podczas pracy. Dołączona jest również biblioteka DMX z możliwością zaprogramowania do 14 adresowalnych banków / 512 adresów DMX.

Zintegrowana biblioteka DMX może być aktualizowana przez USB i obejmuje

obecnie lampy: Arri, BB & S, Creamsource, Cineo, DMG, Astera, Quasar science, Carpetlight, Litegear, Kino Flo, Litepanels, Dedolight, Aladdin, Exalux i więcej ....

Ustawienie główne dokonuje się za pomocą potencjometru liniowego

z parametryzacją za pomocą ekranu dotykowego lub przycisków.

Wyjścia DMX na XLR 5Pin

 

KOMPATYBILNOŚĆ:

Z wszystkimi urządzeniami  zgodnymi z CRMX firmy Lumen Radio ™

Oprawy oświetleniowe ze zintegrowanym odbiornikiem CRMX: Arri S360 - Kino Flo - Litepanels Gemini - DMG Lumiere MIX -Cineo - Litegear - Aladdin - Creamsource Sky -Carpetlight

 

 Specyfikacja techniczna:

 Zużycie energii 15 W

 Napięcie zasilania: 100-240 VAC 50/60 Hz

 Typ baterii: Li-ion 70 W / h

 Czas pełnego naładowania 5h

 Zasięg: do 120 m na otwartym terenie w zależności od usytuowania  odbiorników

 Interfejs radiowy: 2,4 GHz (2 402-2 480 Ghz)

 Wymiary: 300 x 249 x 119 mm

 Waga: 2,725 g

1/6

Nasza Cena

za 1szt. 2490 ;- EUR (NETTO)

Na Zamówienie

(czas oczekiwania 3-4 dni)

 

ZALETY:

  • Gaffers Control reprezentuje szczyt zaawansowanej technologii bezprzewodowego sterowania oświetleniem dzięki DMX.

  • Proste i logiczne programowanie lamp oznacza, że ​​nawet początkujący użytkownicy mogą obsługiwać ten system bez konieczności posiadania rozległej wiedzy.

  • Własne wpisywanie i szeregowanie nazw wielu lamp planowanych do użycia i potem ich kontrolowanie jest szybkie i proste, ułatwia to duży i intuicyjny kolorowy ekran dotykowy.

  • Posiada suwak Master, 7 fizycznych gałek kontrolnych, 7 przycisków Flash, wszystkie pozwalają na dokładne sterowanie oświetleniem przez liczne wejścia.

  • Gaffers Control system jest zamknięty w odpornym na uderzenia etui typu Peli, jest lekkim urządzeniem natychmiast gotowym do używania i pakuje się go w jednej chwili.

  • Gaffers Control  jest oparty na protokole LumenRadio™, idealnie współpracuje np. z Cinelex SKYNODE & TRX.

SKYNODE firmy Cinelex

to najnowszy model z linii produktów Cinelex, bezprzewodowy odbiornik DMX - zaprojektowany do łatwej integracji z Arri SkyPanel i jest zasilany bezpośrednio z lampy przez gniazdo USB.

SKYNODE łatwo wpina się do wejścia DMX XLR na Arri SkyPanel

i pobiera moc z portu USB-A.

Po zsynchronizowaniu z nadajnikiem konsoli GAFFERS CONTROL  w trybie transmisji - bezprzewodowe sterowanie lampą staje się proste i szybkie.

SKYNODE jest wyjątkowo kompaktowy, a największym jego elementem jest 5-pinowe złącze XLR - po podłączeniu do SkyPanel pozostaje dyskretny.

 

SKYNODE Cinelex jest kompatybilny krzyżowo - zawiera protokół LumenRadio™ - i spełnia międzynarodowe standardy regulacyjne, w tym FCC, CE i RoHS.

 

SKYNODE Cinelex wyznaczył nowe możliwości sterowania oświetleniem DMX, wprowadził po raz pierwszy ten uniwersalny bezprzewodowy odbiornik DMX dla sprzętu oświetleniowego filmu i tv.

1/8

Nasza Cena

za 1szt. 289;- EUR (NETTO)

Na Zamówienie

(czas oczekiwania 3-4 dni)

Zrzut ekranu 2019-01-28 o 19.32.39.png

Oferujemy pełen asortyment kratownic amerykańskiej firmy Honeycrates na Butterfly'ie , Ramy Oświetleniowe i na lampy LED, które są precyzyjnie dopasowane wymiarami i mogą być zakładane na lampy wiodących producentów  jak: Astera Tubes, Skypanels ™, Sourcemaker, LiteMats, Velvets i innych.

 

Co wyróżnia Honeycrates ?
- Doskonała konstrukcja o strukturze plastra miodu wykorzystuje sześć boków i została wbudowana w usztywniającą wytrzymałą ramę z włókna szklanego.

- Unikalna konstrukcja eliminuje nierówne zwisanie co dodaje więcej kontroli nad oświetleniem zarówno w cięciach pionowych, jak i poziomych światła.

- To jedyna konstrukcja kratownicy do kontrolowania oświetlenia wykonana z miękkiej tkaniny z dożywotnią gwarancją na skladaną ramę.
- Wszystkie produkty Honeycrates są wykonywane ręcznie i montowane w Stanach Zjednoczonych.

 

Honeycrates Design Group może wykonać niestandardowy prototyp Honeycrates według wymagań Zamawiającego zgodnie ze swoimi specyfikacjami technologicznymi.

Honeycrates występują w konfiguracjach kratowania 30, 40 i 50 stopni.

Zrzut ekranu 2019-05-16 o 08.00.03.png

 ASTERA Pixel Tube AX1 i TitanTube mają wodoszczelność IP65 i są przeznaczone do użytku na zewnątrz. Jeśli chcesz je zanurzyć pod wodą, zalecamy użycie specjalnej obudowy firmy  HydroFlex zaprojektowanej specjalnie dla Astera Tubes i Quasar Science.

ASTERA-LED

na Instagramie

ENLIGHT LED Poland

na Facebooku

IstagramLOGO.png