Współpracujemy z amerykańską firmą Honeycrates i oferujemy pełen asortyment kratownic na Butterfly'ie, Ramy Oświetleniowe i na lampy LED, które są precyzyjnie dopasowane wymiarami i mogą być zakładane na lampy wiodących producentów  jak: Arri Skypanels ™, Astera Tubes, Sourcemaker, LiteMats, Velvets i innych.

 

Co wyróżnia Honeycrates ?
- Doskonała konstrukcja o strukturze plastra miodu wykorzystuje sześć boków i została wbudowana w usztywniającą wytrzymałą ramę z włókna szklanego.

- Unikalna konstrukcja eliminuje nierówne zwisanie co dodaje więcej kontroli nad oświetleniem zarówno w cięciach pionowych, jak i poziomych światła.

- To jedyna konstrukcja kratownicy do kontrolowania oświetlenia wykonana z miękkiej tkaniny z dożywotnią gwarancją na skladaną ramę.
- Wszystkie produkty Honeycrates są wykonywane ręcznie i montowane w Stanach Zjednoczonych.

 

Honeycrates Design Group może wykonać niestandardowy prototyp Honeycrates według wymagań zamawiającego zgodnie z podanymi specyfikacjami.

Honeycrates występują w konfiguracjach kratowania 30, 40 i 50 stopni.

* Pamiętaj, że jeśli kupisz produkt z przedpłatą, zostanie on dla ciebie zarezerwowany po otrzymaniu płatności.

 

* Informacje o dostępności nie są wiążące i dlatego nie można wysuwać wobec Enlight s.c. żadnych roszczeń prawnych.       Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszej sprzedaży wobec braku poczynienia przez Klienta wiążących ustaleń z Enlight s.c. .

 

* Jeśli pilnie potrzebujesz produkt w określonym czasie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 672 105 lub

o przesłanie wiadomości e-mail na adres info@enlight-led.pl w celu sprawdzenia dostępności.

Autoryzowany dystrybutor