top of page

"Kant Szkiełko" FaderLux Viewing Glass to niezbędne narzędzie dla DOP, Gafferów, Oświetleniowców i First AD, które może być używane do sprawdzania ustawień kontrastu, regulacji ustawienia lampy, obliczania F Stop i obliczania odstępów między chmurami a słońcem.

Jest to jedyne na rynku Kant Szkiełko do patrzenia bezpośrednio w źródło światła z wbudowanym filtrem UV i Variable ND z precyzyjną skalą T stop.

Chroni oczy przed słońcem i szkodliwym promieniowaniem UV (nawet z tą funkcją nie zalecamy zbyt długiego patrzenia bezpośrednio na słońce !.)
Jego gęstość można bezstopniowo regulować, obracając radełkowany pierścień. Przezroczystość można zmniejszyć między 1,5 a 7 stopni.

1.5 = ND 0.3 - 0.45

2 = ND 0.6

3 = ND 0.9

4 = ND 1.2

5 = ND 1.5

6 = ND 1.8

7 = ND 2.1

odpowiedni indeks Przysłon/ T Stop; za pomocą oznaczenia na pierścieniu radełkowanym można wizualnie ocenić wymagane ustawienia w skali ND.

Szkiełko FADERLUX  jest dostępne w różnych kombinacjach kolorystycznych pierścienia radełkowanego:

Korpus jest czarny lub srebrny, a radełkowany pierścień może być: czarny, czerwony, brązowy, fioletowy, niebieski lub srebrny.

Te różne kombinacje kolorów nie są dostępne natychmiast w magazynie i wymagają specjalnego zamówienia.

Dodatkowo możesz spersonalizować swój FaderLux za pomocą naniesienia indywidualnego grawerunku laserowego dodając swoje nazwisko, nazwę firmy itp.. Ta usługa jest dostępna na indywidualne zamówienie.

bottom of page