top of page

FaderLux Polarised Viewing Glass

Chroniące oczy przed promieniowaniem UV szkiełko FaderLux Viewing Glass to narzędzie dla DOP, Gafferów, Oświetleniowców i First AD, które może być używane do sprawdzania ustawień kontrastu, regulacji ustawienia lampy, obliczania F Stop i obliczania odstępów między chmurami a słońcem.

Jest to jedyna na rynku szyba do oglądania z wbudowanym filtrem UV chroniącym przed słońcem. (Nawet z tą funkcją nie zalecamy zbyt długiego patrzenia bezpośrednio na słońce.)
Jego gęstość można bezstopniowo regulować, obracając radełkowany pierścień. Przezroczystość można zmniejszyć między 1,5 a 7 stopni.

1.5 = ND 0.3 - 0.45

2 = ND 0.6

3 = ND 0.9

4 = ND 1.2

5 = ND 1.5

6 = ND 1.8

7 = ND 2.1

odpowiedni indeks Przysłon/Stop; za pomocą oznaczenia na pierścieniu radełkowanym można wizualnie ocenić wymagane ustawienia w skali ND.

Szkiełko FADERLUX  jest dostępne w różnych kombinacjach kolorystycznych:

Korpus jest czarny lub srebrny, a radełkowany pierścień może być: czarny, czerwony, brązowy, fioletowy, niebieski lub srebrny.

Te różne kombinacje kolorów nie są dostępne natychmiast w magazynie i wymagają specjalnego zamówienia.

Dodatkowo możesz również spersonalizować swój FaderLux za pomocą indywidualnego grawerunku laserowego dodając swoje nazwisko, nazwę firmy itp.. Ta usługa jest dostępna na zamówienie.

bottom of page