Doskonałe przyjęcie przez rynek produkcji filmowych i Tv tub  ASTERA -LED  serii AX1, TITAN, HELIOS i najnowszych HYPERION spowodowało, że ASTERA-LED  poszerzyła linie sprzedawanych produktów o akcesoria renomowanej firmy DOP Choice.

Teraz Astera Tubes mogą być umieszczane w specjalnie dla nich skonstruowanych Snap Box 4x4' i Snapbag 4x2' z  kratownicami Snapgrid 30°,40° i 50° i z Front Diffusion HALF Grid, QUARTER Grid cloth lub MAGIC cloth - wszystkie są dedykowane przy używaniu Snap Box 4x4' i Snapbag 4x2'.

Dla używania pojedynczych tub Astera AX1, Titan, Helios, i ostanio dla tuby Hyperion DoP Choice skonstruowała Snap Grid, który może być błyskawicznie zakładany na każdą z wymienionych tub Astera.

Konfigurując swoje zamówienie,  teraz możesz uwzględnić  "doposażenie" swoich AX1, Titan, Helios i Hyperion o dedykowane dla nich akcesoria wyprodukowane przez DOP Choice.

Akcesoria firmy DOP Choice do lamp Led

* Pamiętaj, że jeśli kupisz produkt z przedpłatą, zostanie on dla ciebie zarezerwowany po otrzymaniu płatności.

 

* Informacje o dostępności nie są wiążące i dlatego nie można wysuwać wobec Enlight s.c. żadnych roszczeń prawnych.       Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszej sprzedaży wobec braku poczynienia przez Klienta wiążących ustaleń z Enlight s.c. .

 

* Jeśli pilnie potrzebujesz produkt w określonym czasie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 672 105 lub

o przesłanie wiadomości e-mail na adres info@enlight-led.pl w celu sprawdzenia dostępności.

Autoryzowany dystrybutor