O NAS

ENLIGHT  Michał Dąbal i Wit Dąbal  S.C.  została powołana w 2018 roku żeby tworzyć i poszerzać dostępność w Polsce innowacyjnego asortymentu  sprzętu oświetleniowego w technologii źródeł światła LED, coraz częściej wykorzystywanego podczas realizacji filmów, programów Tv, przez fotografie  i do oświetlania  eventowego.

 

Uznając  wyjątkowe zalety jakimi są możliwości techniczne  produktów  ASTERA-LED,  które  służą do szybkiego

i ekonomicznego kreowania nastroju wszelkich  przestrzeni  we wnętrzach i w plenerach, wliczając rozświetlanie fasad budynków użyteczności publicznej .... lampy ASTERA-LED są idealne i mogą być używane wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba kreatywnego projektowania żeby osiągnąć  pożądany efekt oświetlenia.

Rozpowszechniając w Polsce produkty oferowane przez ENLIGHT S.C., chcemy docierać do zróżnicowanego zespołu profesjonalistów i do wszystkich pasjonatów oddanych w dążeniu do stosowania technologicznie zaawansowanej sztuki oświetleniowej.

Nieustannie chcemy być uznawani za "zaufanych doradców" i jesteśmy wdzięczni za dotychczasowe zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci i dostawcy, a także za wiele długoterminowych relacji, które utrzymujemy ze środowiskiem filmowym, telewizyjnym, teatralnym i eventowym.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Michał.jpeg
Wit.jpeg

Michał Dąbal, PSC

Autor zdjęć filmowych / Operator filmowy

Wit Dąbal, PSC

Autor zdjęć filmowych / Operator filmowy