top of page

O NAS

Działając aktywnie zawodowo jako Operatorzy Filmowi uznaliśmy, że jest to ekscytujący czas dla nas i dla branży oświetleniowej, że możemy wspierać i wdrażać nowe technologie wprowadzając je na plany filmowe, tv i fotografii w Polsce.

 

Działalność (Enlight s.c.) rozpoczęliśmy w 2018 roku i jako pierwsi wprowadziliśmy na Polski rynek produkty Astera Led Gmbh. „Astery” są teraz powszechnie i z uznaniem profesjonalistów używane do realizacji większości filmów, programów Tv i do sesji fotograficznych.

 

Kierując się potrzebami zawodowymi postanowiliśmy skoncentrować się dalej na nowych, ekskluzywnych markach firm - produkujących wysokiej jakości sprzęt i ich produktach - które wcześniej zostały docenione w profesjonalnym świecie.

 

Aktualnie jako Enlight s.c. zajmujemy się sprawdzaniem i dystrybucją w Polsce wysokiej klasy sprzętu stworzonego przez renomowanych producentów, takich jakimi są: EXALUX, FXLion, GAFFERS CONTROL / Spots Unlimited, LIGHTSTAR i ostanio FADELUX.

 

Oferowany przez nas sprzęt ma na celu pomagać też firmom rentalowym, wszystkim pracującym Gafferom i ludziom zajmujących się Światłem, ale także szefom hal zdjęciowych i zespołom Domów Produkcyjnych - w lepszym tworzeniu efektów oświetleniowych i przebiegu realizacji ich projektów z użyciem oświetlenia LED – sprzętu o niskim zużyciu energii elektrycznej, w ulepszaniu i szybszym praktykom pracy podczas przygotowywania oświetlenia dla produkcji filmowych i telewizyjnych oraz sesji fotograficznych.

 

Energooszczędne rozwiązania oświetleniowe to połączenie wydajnego sprzętu oświetleniowego, a przy zastosowaniu bezprzewodowego sterowania oświetleniem DMX (Wireless), tak potrzebnym i wygodnym dla lepszego zarządzania poborem potrzebnej energii elektrycznej.

 

Oferowany przez Enlight s.c. sprzęt umożliwia podejmowanie świadomych decyzji, a z  zastosowaniem najnowszych technologii oświetleniowych LED, usprawnia proces wykonania zamierzonego efektu oświetleniowego co z pewnością podnosi jakość i szybkość w kreowaniu obrazu filmowego.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Michał.jpeg
Wit.jpeg

Michał Dąbal, PSC

Autor zdjęć filmowych / Operator filmowy

Wit Dąbal, PSC

Autor zdjęć filmowych / Operator filmowy

bottom of page