O NAS

ENLIGHT  Michał Dąbal i Wit Dąbal  S.C.  została powołana żeby tworzyć i poszerzać dostępność w Polsce innowacyjnego asortymentu  sprzętu oświetleniowego w technologii źródeł światła LED, coraz częściej wykorzystywanego podczas realizacji filmów, programów Tv, przez fotografie  i do oświetlania  koncertów, wystaw, pokazów i imprez firmowych.

 

Uznając  wyjątkowe zalety jakimi są możliwości techniczne  produktów  ASTERA-LED,  które  służą do szybkiego

i ekonomicznego kreowania nastroju wszelkich  przestrzeni  we wnętrzach i w plenerach, wliczając rozświetlanie fasad budynków użyteczności publicznej .... lampy ASTERA-LED są idealne i mogą być używane wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba kreatywnego projektowania żeby osiągnąć  pożądany efekt oświetlenia.

Rozpowszechniając w Polsce produkty ASTERA-LED Gmbh, chcemy docierać do zróżnicowanego zespołu profesjonalistów i do wszystkich pasjonatów oddanych w dążeniu do stosowania technologicznie zaawansowanej sztuki oświetleniowej.

Nieustannie chcemy być uznawani za "zaufanych doradców" i jesteśmy wdzięczni za dotychczasowe zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci i dostawcy, a także za wiele długoterminowych relacji, które utrzymujemy ze środowiskiem filmowym, telewizyjnym, teatralnym i eventowym.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

" .... Niedawno kręciłem film reklamowy w Nowym Yorku i już na etapie pre-produkcji było wiadomo, że każdego dnia zdjęć będziemy mieli  do nakręcenia po kilka wnętrz na różnych lokacjach w różnych częściach miasta i że musimy je wszystkie jak najszybciej  oświetlać i tak ma być każdego dnia zdjęć . Mój Gaffer (szef ekipy oświetleniowej) kiedy zorientował się o takich produkcyjnych założeniach ..... momentalnie powiedział mi, że wobec tak napiętego planu produkcyjnego,  w takim reżimie produkcyjnym żeby zrealizować zdjęcia .... to musimy używać lamp ASTERA - LED  AX1,  bo  używając ich  .... odpada tradycyjne kablowanie tych lamp  i Astery AX1 szybko można montować tam gdzie chcemy. Podczas realizacji tych zdjęć zrozumiałem, że gdybyśmy używali w tym projekcie konwencjonalnych lamp .... to nigdy byśmy się nie zmieścili w harmonogramie zdjęć produkcji tego filmu. Od tej pory, szczególnie doceniam ich unikalne zalety i wszystkie możliwości  jakie dają mi lampy Astera-LED .... ".

Michał Dąbal, PSC

Autor zdjęć filmowych / Operator filmowy

"…. Kiedy oświetlam dekoracje i różne obiekty architektury na planach filmowych, to z zawodowej praktyki wiem, że kable zasilające zwykłe lampy filmowe mogą być prawdziwym kłopotem, trzeba je rozciągać, usuwać z kadru, ukrywać albo sprytnie maskować -  to wszystko pochłania cenny czas.

Teraz podczas oświetlania mogę mieć lampy ASTERA -LED zasilane wewnętrzną baterią i ...bez żadnych kabli (!) ... to ściąga mi „z głowy” wiele ograniczeń i mogę mieć lampy tam gdzie chcę żeby były… w dodatku z własnego telefonu przez Aplikację Astera APP mogę nimi bezprzewodowo sterować (!) ….mam błyskawiczny wpływ na oświetlenie, na ich moc świecenia i na ich kolor, nie trzeba wycinać i przywieszać żadnych folii żeby uzyskać odpowiedni kolor światła ... tylko paroma ustawieniami na Aplikacji Astera APP mam takie światło jakie uznam, że takie ma być !  …. o wiele szybciej mogę być gotowy z moim oświetleniem ....”.

Wit Dąbal, PSC

Autor zdjęć filmowych / Operator filmowy

* Pamiętaj, że jeśli kupisz produkt z przedpłatą, zostanie on dla ciebie zarezerwowany po otrzymaniu płatności.

 

* Informacje o dostępności nie są wiążące i dlatego nie można wysuwać wobec Enlight s.c. żadnych roszczeń prawnych.       Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszej sprzedaży wobec braku poczynienia przez Klienta wiążących ustaleń z Enlight s.c. .

 

* Jeśli pilnie potrzebujesz produkt w określonym czasie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 672 105 lub

o przesłanie wiadomości e-mail na adres info@enlight-led.pl w celu sprawdzenia dostępności.

Autoryzowany dystrybutor