top of page

LIGHTSTAR na targach NAB 2024 (14-17.04.2024) w Las Vegas zaprezentował swój nowy produkt.AIRLITE 2000W

Jesteśmy podekscytowani możliwością zaproszenia Cię na przełomowy moment w kinowym oświetleniu. W tym roku na targach NAB 2024 w Las Vegas prezentujemy rewolucję w technologii tworzenia filmów - NowąTubę AIRLITE o niespotykanej mocy RGBWW 2000 W.

Innowacja spotyka się z wszechstronnością

Zaprojektowany z myślą o wymagających filmowcach, AIRLITE oferuje niezrównany współczynnik oddawania barw (CRI), dzięki czemu Twoje zdjęcia są oświetlone najbardziej naturalnymi, żywymi kolorami. Ale to dopiero początek. Dzięki doskonałemu rozsyłowi światła każda scena jest równomiernie oświetlona, rzucając idealne światło na Twoje arcydzieło.

Wydajność w najlepszym wydaniu

Na planie liczy się czas i AIRLITE to szanuje. Zintegrowana pompa powietrza i intuicyjnie zaprojektowana konfiguracja sprawiają, że wdrożenie jest szybkie i łatwe, oszczędzając cenne minuty i wysiłek. Oznacza to więcej czasu na skupienie się na tym, co naprawdę ważne – na urzeczywistnieniu swojej twórczej wizji.

Kontrola w Twojej dłoni

Elastyczność kontroli jest najważniejsza, a AIRLITE to zapewnia. Niezależnie od tego, czy wolisz radio Lumen, sterowanie za pomocą aplikacji Bluetooth, czy przewodowy DMX, moc jest w twoich rękach. Dostosuj ustawienia na bieżąco, aby dopasować je do swoich potrzeb twórczych, zapewniając idealną atmosferę dla każdej sceny.


 

6 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page