ASTERA-LED

to w 100% Bezprzewodowe Lampy

z wyjątkowymi funkcjami świecenia

 

" ....Ponad 10 lat temu zdaliśmy sobie sprawę, że przewożenie ciężarówek z kablami do i z miejsc wydarzeń, a także ich układanie i pakowanie to ciężka i czasochłonna praca. Dlatego opracowaliśmy bezprzewodowy system oświetlenia, aby przyspieszyć i ułatwić projektowanie i zarządzanie konfiguracjami zdarzeń oświetleniowych. Zrobiliśmy to, integrując akumulatory w naszych lampach i rozwinęliśmy potężny system zdalnego sterowania oświetleniem. Ten system nie tylko pomaga zaoszczędzić czas i umożliwia bezpośrednią konfigurację, ale także pozwala Ci stać się bardziej kreatywnym poprzez szybkie ustawianie naszych lamp wokół oświetlanych obiektów i w miejscach bez elektryczności.

Nasze lampy zaprojektowano tak, aby były elastyczne i działały na wiele sposobów. Nasze lampy mogą być używane do rozświetlania ścian rozmaitych obiektów, lampy mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz bez względu na pogodę, mogą pracować bezprzewodowo, jak i przewodowo podczas dużych i długich imprez ...."  -

                                                                                                                                                                     -Zespół  ASTERA-LED  Technology Gmbh.

1/8

Unikalne funkcje świecenia wszystkich lamp ASTERA-LED

Świecenie Max. 20h

na wewnętrznej baterii

Funkcja Talkback +

Przy użyciu Aplikacji AsteraApp wykryj wszystkie dostępne lampy Astera, skonfiguruj je, sprawdź ich stan, skonfiguruj adresy DMX i profile DMX.

Flicker free do filmowania

Technologia szyfrowania PWM, aby uniknąć migotania podczas filmowania, zachowanie równowagi w kolorze zielonym / magenta, aby zminimalizować pracę post produkcyjną podczas kolor korekcji.

Planowanie Stand-by

Przełącz światła w energooszczędny tryb gotowości Stand-by i zaplanuj ich włączenie na rozpoczynające się wydarzenia.

Bezprzewodowy lub Przewodowy DMX  

Ustawianie i kontrola świecenia lamp przez aplikację Astera APP

Kontrola świecenia

Ustaw czas trwania świecenia i upewnij się, że akumulatory lamp Astera się nie wyczerpują i osiągają maksymalną jasność świecenia.

Przeciw kradzieży

Lampy sygnalizują alarm wizualny i dźwiękowy i wysyłają powiadomienie do AsteraApp, jeśli są przenoszone podczas oświetlonego wydarzenia.

Dynamiczny wzrost mocy

Funkcja zwiększania mocy umożliwia na świecenie przez cały czas z maksymalną jasnością i intensyfikacją kolorów innych niż białe.

Wodoodporność lamp  o stopniu  zabezpieczenia  IP65

Kalibracja TruColor

100% konsystencja koloru w każdej części świecenia pikseli. Można ustawiać dokładne temperatury barwowe i  kolory i odtwarzać standardowe kolory folii barwnych.

Funkcja DJ

Funkcja Auto BPM analizuje program beat i dopasowuje się do niego, przyciski flash mogą wywoływać efekty specjalne podczas ich przytrzymywania.

Światło awaryjne

Przełącza się automatycznie na białe światło i uruchamia baterię wewnętrzną jeśli nastąpi  odcięcie od zasilania sieciowego.

Wszystkie lampy Astera-LED posiadają wbudowane wewnętrzne akumulatory

więc lampy mogą świecić 20h!. Łatwo i szybko się je przenosi

i montuje w każdym dogodnym miejscu.

Copyrights Astera LED Technology GmbH

* Pamiętaj, że jeśli kupisz produkt z przedpłatą, zostanie on dla ciebie zarezerwowany po otrzymaniu płatności.

 

* Informacje o dostępności nie są wiążące i dlatego nie można wysuwać wobec Enlight s.c. żadnych roszczeń prawnych.       Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszej sprzedaży wobec braku poczynienia przez Klienta wiążących ustaleń z Enlight s.c. .

 

* Jeśli pilnie potrzebujesz produkt w określonym czasie, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 672 105 lub

o przesłanie wiadomości e-mail na adres info@enlight-led.pl w celu sprawdzenia dostępności.

Autoryzowany dystrybutor